Apartmány Chorvatsko

V rámci námi poskytovaných služeb zprostředkujeme pronájem apartmánů v Chorvatsku – Ostrov   VIR   – severní  Dalmácie.

Ostrov Vir

Ostrov o rozloze 22 km2 žije pěstováním vinné révy a rybolovem, okouzlí vás borovými háji a krásnou zelení. Najdete ho 25 km severozápadně od Zadaru a 12 km od starobylého města Nin. Z pevniny poloostrova Privlaka sem dojedete po moderním mostu (bez poplatků). Pláže pískové, oblázkové i betonové, vyžití pro děti! Sportovní vyžití – kolem celého ostrova cyklostezka, možnost půjčování kol, tenisové kurty, in-line, možnost potápění!!
Hlavním lákadlem ostrova je obec Vir ležící v široké písečné zátoce Sapavac. V přístavu se pokocháte pozůstatky předrománského kostelíku, na pobřeží uvidíte románský hřbitovní kostelík sv. Jana a zbytky bývalé benátské pevnosti ze 17. století. Hezký výhled na Vir, okolní ostrovy i pohoří Velebit nabízí nejvyšší bod ostrova Bandire (112 m).

Výlety do okolí autem i na kole – Nin – nejmenší katedrála na světě (5 km), Zadar – trhy, historické centum, přístav a mořské varhany (25 km), Národní parky Paklenica, Kornati – památka UNESCO

Apartmány

Jedná se o pronájem dvou samostatných apartmánů ( vždy jeden apartmán max. pro čtyři osoby), nacházejících se v jedné vile. Apartmány jsou vkusně a plně vybaveny – vybavená  kuchyň včetně nádobí, povlečení v ceně .Vila leží 50 m od moře. Parkování přímo u vily – zdarma.

Cena

Cena za apartmán / noc:

V měsíci červnu a září

  • 45 EUR (včetně klimatizace)

V měsíci červenci a srpnu

  • 55 EUR (včetně klimatizace)

Záloha za rezervaci se hradí předem ve výši 20% z celkové částky, úhrada tohoto poplatku se provádí platbou na náš bankovní účet vedený u České spořitelny, a.s.  č.ú.1480069123/0800  nebo v hotovosti. Zbytek přímo na místě u majitele apartmánů, včetně poplatku za vzdušné, který činí na osobu (0 – 10let zdarma,  10 – 15let 0,5 EUR,  15let a více  1 EUR na den).

Po zaplacení zálohy obdržíte doklad o úhradě a potvrzení o rezervaci přímo od majitele apartmánu a podrobný plán cesty.

Neváhejte nás kontaktovat

     Tel: + 420 724 055 878  nebo  + 420 722 909 235


http://www.istriasun.com/istria/ObjectDetails.php?accCode=000378